Részletek Elfogadom!

Karrier

Aktuális pozícióink:

  • Nemzetközi értékesítési képviselő

CONSORTIX

Nemzetközi értékesítési képviselőt

keres

Feladatok:

  • kulcspartnerünkkel, a SAS Institute-tal való együttműködés új lehetőségek szerzése céljából
  • bizonyos esetekben presales támogatás nyújtása a Consortix sales csapatának: válasz az RFP-kre, ajánlatok írása, demók prezentálása
  • más esetekben a teljes sales folyamat menedzselése, kapcsolatépítés, prezentáció, demók, ajánlatok, szerződéskötés
  • együttműködés a Consortix projekt csapatával
  • kapcsolattartás a magas szintű ügyfélelégedettség eléréséhez
  • ügyletek adminisztrálása és jelentések készítése az értékesítési vezetőnek

Téged keresünk, ha:

  • 2-4 éves tapasztalattal rendelkezel sales vagy pre-sales területen
  • képes vagy jó kapcsolatot kiépíteni az ügyfelekkel (szakértő, mendzser és C-szintű), valamint megbízható tanácsadó szerepet elérni
  • minőségi munkát végzel
  • hajlandó vagy tanulni és fejlődni
  • kiválóan beszélsz angolul
  • szívesen utaznál Európában (tipikusan 1-2 napos üzleti utak, az utazással töltött munkanapok száma nem haladja meg a 40%-ot)

További előny, ha:

  • beszélsz egy másik nyelvet az angolon kívül (német vagy francia)
  • IT szakterületen jól kiismered magad és/vagy magas szintű jártassággal rendelkezel
  • a bankszektort alaposan ismered és/vagy van tapasztalatod a pénzügyi intézményekkel kapcsolatban

Amit kínálunk:

  • lehetőség nemzetközi sales tapasztalat megszerzésére és kapcsolatrendszer kiépítésére
  • versenyképes kompenzációs csomag teljesítmény alapú ösztönzéssel
  • profi, de barátságos légkör
  • hosszú távú karrierlehetőség egy magas növekedési potenciállal rendelkező cégben

JELENTKEZÉSHEZ küldd el angol nyelvű CV-det a hr@consortix.com címre.