Részletek Elfogadom!

IT support vezető álláslehetőség

CONSORTIX

IT support vezető munkatársat

keres

Feladatok:

  • hazai és nemzetközi ügyfeleknél telepített pénzmosás elleni rendszerek informatikai támogatásának vezetése
  • a support csapat koordinálása, motiválása
    • egy fokozatosan kiépülő terület felépítése és annak felügyelete (nem egy meglévő részleghez keresünk vezetőt)
  • az ügyfelekkel való kapcsolattartás és problémamegoldás
  • support erőforrások egyeztetése, konfliktusok feloldása
  • kommunikáció az ügyfelek, a projekttagok és a cégvezetés felé

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • vezetési képességek
  • problémamegoldó képesség
  • magas tűrőképesség
  • rugalmasság
  • technológai előképzettség:
    • legalább egy fajta programozási nyelv alapszintű (változók, elágazások, ciklusok) ismerete (C, Java, Perl stb.)
    • SQL ismeret, adatbázis kezelés
  • motiváció banki alapismeretek, a banki és AML domain tudás megszerzésére
  • kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyök:

  • minimum 3 éves tapasztalat support munkakörben
  • kiegészítő informatikai ismeretek a következők bármelyikében: Unix operációs rendszer, shell programozás vagy valós idejű rendszerkapcsolatok
  • SAS programozás (alapok)
  • érdeklődés a pénzügyi szektor iránt
  • csapatvezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • barátságos, de profi légkör
  • fejlődési lehetőség egy magas növekedési potenciállal rendelkező cégben
  • nemzetközi környezetben való működés, a projektek folyamatainak megismerése

JELENTKEZÉSHEZ küldd el angol nyelvű CV-det a hr@consortix.com címre.