Részletek Elfogadom!

IT üzleti tanácsadó álláslehetőség

CONSORTIX

IT üzleti tanácsadót

keres

Feladatok:

  • nemzetközi projektekben való részvétel
  • rendszerintegrációs feladatok
  • interfész módosítások, paraméterezés
  • üzleti logika konfigurálása, fejlesztése

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • legalább egy fajta programozási nyelv alapszintű (változók, elágazások, ciklusok) ismerete (C, Java, Perl stb.)
  • relációs adatbázis kezelés (táblák, mezők, adattípusok)
  • SQL ismeret
  • motiváció banki alapismeretek, a banki és AML tudás megszerzésére
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (középfokú nyelvvizsga és tudás elvárás, felsőfokú tudás előny)
  • rendszeres külföldi (európai) kiküldetések vállalása a járványhelyzet elmúltával
  • önálló problémamegoldás külföldi környezetben is, megfelelő felkészülés után

Előnyök:

  • kiegészítő informatikai ismeretek a következők bármelyikében: Unix operációs rendszer, shell programozás vagy valós idejű rendszerkapcsolatok
  • érdeklődés a pénzügyi szektor iránt
  • közgazdasági vagy pénzügyi háttér
  • legalább középfokú német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • barátságos és profi légkör
  • fejlődési lehetőség egy magas növekedési potenciállal rendelkező cégben
  • külföldi projektekben való részvételi lehetőség
  • hibrid munkarend (heti 2-3 home office lehetőség hosszú távon is)
  • magánegészségügyi ellátásra jogosító biztosítás

JELENTKEZÉSHEZ küldd el angol nyelvű CV-det a hr@consortix.com címre.