Részletek Elfogadom!

Szenior IT tanácsadó álláslehetőség

CONSORTIX

IT tanácsadót

keres

Feladatok:

  • adatfeldolgozó rendszerek bevezetésében való aktív részvétel
  • rendszerintegrációs feladatok elvégzése és koordinálása
  • adat interfészek fejlesztése/paraméterezés
  • üzleti logika fejlesztésenemzetközi projektek koordinálása
  • tanácsadó kollégák mentorálása

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • rendszermérnöki vagy a területhez szorosan kapcsolódó diploma, szakképesítés
  • relációs adatbázis kezelés (táblák, mezők, adattípusok) ismerete
  • SQL ismeret és munkatapasztalat
  • banki vagy pénzügyi alapismeretek/munkatapasztalat
  • adatelemzési, statisztikai tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • kiemelkedő kommunikációs és ügyfélkapcsolati készségek
  • rendszeres (tipikusan egy hetes) külföldi (európai) kiküldetések vállalása
  • önálló problémamegoldás a projektek során, külföldi környezetben is

Előnyök:

  • kiegészítő informatikai ismeretek a következők bármelyikében: Unix operációs rendszer, shell programozás vagy valós idejű rendszerkapcsolatok
  • SAS rendszer/ programnyelv ismerete
  • érdeklődés a pénzügyi, banki szektor iránt
  • közgazdasági vagy pénzügyi háttér
  • további európai nyelv ismerete
  • vezetési képességek

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • barátságos, de profi légkör
  • fejlődési lehetőség egy magas növekedési potenciállal rendelkező cégben
  • nemzetközi munkakörnyzetet, külföldi projektekben való részvétel

JELENTKEZÉSHEZ küldd el angol nyelvű CV-det a hr@consortix.com címre.